Par mums

MŪSU KOLEKTĪVS

Mūsu kolektīvs sastāv no pieredzējušiem un augstās klases juristiem, kuri strādāja dažādās pasaules malās. Aiz viņu mugurām stāv lielo lokālo un starptautisko darījumu tiesiskā pavadība, atbalsts daudzās starptautiskās lietās, klientu pārstāvība skandalozos un ikdienišķos strīdos un kopumā kvalitatīvs darbs 10 gadu garumā.

Pieredzes un kvalifikācijas simbioze ar dažādiem līgumiem par sadarbību ar starptautiskajām kompānijām dod visu nepieciešamo, lai sniegtu pilnu juridisko pakalpojumu kompleksu augstākajā līmenī. Desmit gadu garumā GELIOS ietilpst TOP 10 juridisko kompāniju sarakstā, jo mūsu pieredze runā pati par sevi.

JURISTI

Vladimirs
Vasiļjevs

Mūsu biroja direktors. Atbildīgs, atsaucīgs un izglītots speciālists, kurš vienmēr palīdzēs un sapratīs Jūs.  Visi mūsu biroja klienti vienmēr un bez izņēmuma strāda tieši ar viņu un tikai pēc visu nianšu apspriedes lietas tiek nodotas viņa palīgiem. Vladimiram ir ievērojamā pieredze veiksmīgas pārstāvībās un klientu interešu  aizsardzībā, tajā skaitā ārzemju investoru aizsardzībā nacionālās un starptautiskās tiesu instancēs. Vairākkārt ņēma dalību rezonanšu lietās, kurās piedalījās Latvijas valsts, pazīstami politiķi un lielās bizness korporācijas. Vairāk nekā 20 gadu darba pieredze juridisko pakalpojumu tirgū, augstā pozīcija starp speciālistiem šajā jomā runā par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

Sarunas valoda: latviešu, krievu.

Vera Popkova

Mūsu nekustamā īpašuma speciālistei Verai ir nozīmīga divdesmit gadu prakse savā jomā, kas ļauj viņai sniegt konsultāciju par sarežģītākajos jautājumos un palīdzēt klientam jebkurā darījumā, nodrošinot viņam nepieciešamo atbalstu no pirmā soļa līdz pašām beigām. Vera nodarbojas ar dzīvokļu pārdošanu un pirkumu, apmaiņu un īri, pārdod mājas un zemi, komerctelpas un vēl vairāk ko citu.

Sarunas valoda: latviešu, krievu.

3 IEMESLI, KĀPĒC MĒS ESAM LABĀKIE:

  • Liela zināšanu bagāža dažādu valstu likumdošanas jomā dod mums iespēju īsākajā laikā izanalizēt un atrisināt Jūsu problēmu, kura mūsu konkurentiem var likties nepaceļama.
  • Mēs brīvi pārvaldām ne vienu vien svešvalodu. Kvalificētā palīdzība tiek sniegta krievu, ukrainu, latviešu, angļu un vācu valodā. Neatkarīgi no tā, kāda Jums ir problēma, mēs vienmēr esam spējīgi nodrošināt Jums nepieciešamu atbalstu.
  • Standarta attiecība — cena/kvalitāte. Mēs strādājam ātri un kvalitatīvi. Ātri izpildīts kvalitatīvs darbs, vairāk apmierinātu klientu.

KUR MĒS PASPĒJĀM PABŪT?

Mūsu klientu skaits ar katru gadu pieaug. Mūsu darba ģeogrāfiska karte izskatās šādi, jo mēs esam gatavi nodrošināt kvalitatīvu palīdzību visai pasaulei.

Avstria2